درباره ما

تایل گچی، تایل سقفی، تایل روکش PVC در سایز 60*60، سازه، سازه کلیک

آداک پوشش شرق

گروه تولیدی آداک در راستای هدف مقدس اشتغال زایی و تولید داخلی از سال 1375 واحدهای تولیدی خود را در صنایع مختلف ایجاد و در سال 1386 کارخانه آداک پوشش شرق را در صنعت سقف و دیوارهای کاذب در مساحتی بالغ بر 5000 متر مربع تاسیس نمود.
کارخانه آداک پوشش شرق، با ثبت برند صادراتی و بین المللی APS و تلاش جهت عرضه تایل های گچی و سازه های کلیک با کیفیت و مرغوب، از ابتدای فعالیت خود، مورد توجه بزرگان صنعت سقف های کاذب قرار گرفت و برنامه تولید اصلی خود را، تولید 24 ساعته انواع تایل گچی ساده و پانچ قرار داد.
هم اکنون، با افتخار و غررو این کارخانه تنها کارخانه ای در ایران عزیز است که تولید تایل های گچی را با بیش از 30 روکش متفاوت و 11 مدل پانچ و حدوداً 350 قلم کالا، انجام می دهد و به عنوان بزرگترین و برترین تولید کننده اختصاصی انواع تایل گچی شناخته می شود.
آداک پوشش شرق، در سال 1398 با سرمایه گزاری مجدد، اقدام به راه اندازی خط تولید سازه های کلیک نمود و در حال حاظر تنها کارخانه تولیدکننده سازه کلیک در ایران است که محصول نبشی را با عرض 25 میلیمتر واقعی تولید می کند.
مفتخریم که به یاری و اعتماد شما خریداران و همکاران ارجمند، در بازارهای داخلی و خارجی، برند APS به عنوان کیفیت برتر تایل های گچی و سازه های کلیک شناخته شده و ملاک و میزانی برای سنجش کیفیت سایر برندهای موجود در ایران، خاورمیانه و کشورهای آسیای میانه و کشورهای مشترک المنافع است.
این کارخانه با توجه به سیاست های اخیر خود، آماده اعطاء نمایندگی و عاملیت فروش فعال در سراسر ایران عزیز و اقصی نقاط دنیا می باشد لذا جهت اطلاع از شرایط نمایندگی، با شماره های دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید.

سخن مدیر عامل